MAGYARORSZÁG
május 09. péntek
Leggyakoribb keresések: Magyar Péter Tisza Párt Orbán Viktor Fidesz Választások Kampány Bulvár Tóth Gabi Nagy Feró
Menüpontok: Impresszum Sütik
← Friss hírekért ugorj a főoldalra

Külföldi reklámfilmben tűnt fel Orbán Ráhel

Feltöltve: 2024-12-20



Tiborczék bemutatják luxushoteljüket a CNBC Internationalon, Orbán Ráhel is szerepel a reklámban

A Budapest belvárosában, a Vörösmarty téren május végén megnyílt Dorothea Hotel a legújabb projekt, amelyet a BDPST Group, Tiborcz István érdekeltségében álló vállalatcsoport reklámoz a CNBC International nevű tévécsatornán. A luxushotel népszerűsítésében kulcsszerepet kap Orbán Ráhel, aki nem csupán a projekt fontosságát hangsúlyozza, hanem Budapest turisztikai potenciáljának növelésére is felhívja a figyelmet.

A kisfilmben Orbán Ráhel, a BDPST Group kreatívigazgatója elmondja, hogy Budapest számára elengedhetetlenek azok a turisták, akik hajlandóak többet költeni. Ennek a filozófiának a jegyében nyitották meg a Dorothea Hotelt, amelynek célja a szolgáltatási színvonal emelése és a piaci innováció elősegítése.

"Budapestnek szüksége van többet költő turistákra. Többek között ezért is nyitottuk meg a Dorothea Hotelt, hogy emeljük a szolgáltatási színvonalat, és felrázzuk a piacot" - mondta Orbán Ráhel.

A szálloda nem csupán egy luxushelyszín a belváros szívében, hanem a főváros turisztikai fejlesztési irányának megtestesítője is, amelyet Orbán Ráhel kívánatosnak tart.

Orbán Ráhel korábban, a Turizmus.com podcast-interjújában is beszélt a Dorothea Hotelt érintő terveikről és a budapesti turizmus fejlődési lehetőségeiről. Azt is hangsúlyozta, hogy a fővárosnak olyan infrastrukturális beruházásokra van szüksége, mint a ferihegyi repülőtér megvásárlása, amelyek elősegítik Budapest szerepét a régió kiemelkedő turisztikai központjaként.

A CNBC Internationalon sugárzott reklám különös jelentőséggel bír, mivel globális színtéren mutatja be Budapestet és a magyar főváros legújabb, nemzetközi szinten versenyképes szolgáltatásait. Orbán Ráhel és a BDPST Group ezzel a lépéssel nemcsak a Dorothea Hotel népszerűsítését célozza meg, hanem Budapest turisztikai vonzerejének erősítését is, amely hosszú távon javíthatja a város gazdasági és kulturális presztízsét is.






Iratkozz fel és elküldjük neked a legnagyobb vitát kiváltó cikkeinket: 

Feljelentés Gulyás Gergely ellen: újabb részletek, információk

Döbbenetes: Megszólalt Vogel Evelin: Én nem akartam, hogy ez legyen.....

Az eddigi legerősebb írással mentek neki Magyar Péternek - "Megáll az ész! Péter, hát van neked bőr a képeden?"



Ezekre kerestek rá olvasóink a leggyakrabban, kattints valamelyik címkére! 

                          


Top 1 keresett szó: Magyar Péter / Ugrás az összes Magyar Péter hírhez /
Top 2 keresett szó: Orbán Viktor / Ugrás az összes Orbán Viktor hírhez /
Top 3 keresett szó: Bulvár / Ugrás az összes Bulvár hírhez /
Hírek időrendben
Menüpontok::
Impresszum
Sütik
THE HUNGARIAN TIMES
május 09. péntek
2019-2025 - © Minden jog fenntartva