![]() |
Bayer Zsolt a Hír TV-ben Velkovics Vilmosnak adott interjút a Mongóliáról készített sorozatáról, és az interjú utolsó perceiben szóba került a nyilas/ÁVH-s ügy.
Bayer azt mondta, hogy Ungváry Krisztián valószínűleg azért írta meg a felfedezéseit Bayer nyilas/ÁVH-s nagyapjáról, mert szerinte "lassan kampány lesz", és "ideje kicsinálni a fideszeseket". Bayer Zsolt hozzátette:
"Tényleg volt valami konszenzus ezidáig, hogy szülők, nagyszülők csináltak, amit csináltak, de hát erről a gyerek meg az unoka nyilván nem tehet. Most ezt felrúgta ez a gazember."
Bayer Zsolt a beszélgetés során egy olyan megjegyzést tett, ami összehasonlította Dobrev Klárát és Donáth Annát Göring és Bormann unokáihoz, és ezért sok kritika érte. A Telex egy cikkében felidézte, hogy Bayer korábban hasonlóan szemléltette az unokák kérdését a Göring és Bormann unokákhoz való hasonlítással.
Iratkozz fel és elküldjük neked a legnagyobb vitát kiváltó cikkeinket:
Feljelentés Gulyás Gergely ellen: újabb részletek, információkHa hibát találtál, vagy megosztanád a véleményedet, kérjük, jelezd az alábbi e-mail címen: e-mail cím megjelenítése . Köszönjük az észrevételeidet!