THE HUNGARIAN TIMES
szombat Magyarország Budapest
Elhangzott az Európai Parlamentben - 30 milliárd eurót kapott Magyarország - amiből sokat elrakott az Orbán család



Nagy bajban van Magyarország Orbánék miatt.

Az Európai Parlament szerda délután vitatja meg a magyar jogállamiságról készült legfrissebb jelentést, ami a 2018-as Sargentini-féle jelentés kiegészítése. A jelentés okán egy olyan eljárás indult Magyarország ellen, aminek a végén akár a magyar kormány szavazati jogát is megvonhatnák az Európai Tanácsban.

A mostani jelentés azt jelezte, hogy a helyzet 2018 óta rosszabbodott, és Magyarországon nincs demokrácia, helyette a”választási autokrácia hibrid rezsimje” kifejezést alkalmazzák.

A jelentés rámutat, hogy mindezért a Bizottság és a Tanács is felelős, mert nem léptek fel elég erélyesen a magyar kormánnyal szemben.
A dokumentumban felszólítják mindkét testületet, hogy legyenek kemények, és a napirenden lévő eljárásokban ne engedjenek, és

ne adjanak pénzt a magyar kormánynak.


Minderről végleges szavazás csütörtökön lesz, és valószínű, hogy a többség megszavazza majd.

“Számos intézmény mutatta ki a magyar igazságszolgáltatással kapcsolatos problémákat, és azzal sem ért egyet, hogy össze lehetne vetni például különböző választási rendszereket úgy, mint ahogy a magyar kormány teszi, amikor védi a hazai változtatásokat. Mindig számít a kontextus is”


— mondta Trócsányi László fideszes képviselőnek Paulo Rangel.

Trócsányi kérdésekkel válaszolt:

“Miért nem foglalkoznak a nyugati igazságszolgáltatási helyzettel? Franciaországban például egy volt szocialista politikus egy bírói szervezet elnöke. Ez nem baj?”.



Paulo Rangel, néppárti politikus szerint ez a jelentés világos tényeket és bizonyítékokat mutatott be arra, hogy

a magyar kormány autoriter fordulatot hajtott végre.




Közölte, a fő felelősség szerinte ezért az Európai Tanácsot illeti, mert ők aktiválhatnák a 7-es cikkely szerinti eljárást, ám ezt sosem tették meg. A politikus úgy látja, a Tanácsban abban bíznak, hogy ezt meg lehet oldani informális úton, de közben nem történik semmi, minden vizsgált tényező egyre rosszabb, ami az ukrán háborúval kapcsolatban is látszik.

Az Orbán-párti Hidvéghi Balázs azt állította, szégyenletes, hogy még háborús válsághelyzetben is
politikai rágalomhadjáratot folytatnak az EP-ben Magyarország ellen.



Az elhibázott szankciók következményeivel kellene inkább foglalkozni — mondta. “Maguk századszor is Magyarországot támadják hazugságokkal! (…) Maguk zsarolni akarnak, mert nem tudják elfogadni, hogy a magyarok idén negyedszer is nemet mondtak a baloldalra és a brüsszeli kioktatásra. (…) El a kezekkel Magyarországtól!” — hangoztatta.

Malin Björk, az Egységes Európai Baloldal svéd képviselője, elmondta,
gyakorlatilag minden rossz irányba megy Magyarországon.



A politikus szerint a Fidesz úgy jár el, hogy ha megnyerte a választást, akkor többé nem kell tiszteletben tartani a nők jogait vagy az igazságszolgáltatás függetlenségét. Björk kitért az abortusszal kapcsolatos magyar szigorításra is, majd hozzátette, nagyon világosan ki kell mondani, hogy
nem jár több pénz Orbánéknak a demokrácia leépítésére.



A PiS EP-képviselője, Jadwiga Wiśniewska a konzervatív frakció nevében arról beszél, hogy jobb lenne ha az energiaárakkal, Ukrajnával, érdemi dolgokkal foglalkozna a Bizottság. Hozzátette, nemzeti hatáskörbe tartozó ügyek miatt bírálják Magyarországot, ami szerepzavar a Bizottság részéről.

Jean-Paul Garraud, a francia szélsőjobboldali Nemzeti Tömörülés képviselője, arról beszélt, hogy az EP ismét mindenféle alap nélkül akarja besározni Magyarországot. Azt mondta, Magyarországot alaptalanul vádolják, miközben a magyar kormány éppen megvédi az európai értékeket. A szélsőjobboldali politikus azt viszont elfelejtette megemlíteni, hogy Marine Le Pen legutóbbi elnöki kampányát a Mészáros-féle MKB hitelezte.

Daniel Freund német zöldpárti politikus azt mondta,
állami terror van Magyarországon.



Hozzátette: 30 milliárd eurót kapott Magyarország az elmúlt öt évben, amiből sokat elrakott az Orbán család, illetve a család barátai. Orbán ellen eddig semmi sem működött, úgyhogy reméli, hogy a Bizottság befagyasztja a Magyarországnak szánt pénzeket.
“Ne kapjon több pénzt a korrupt autokrata rezsim!”.



A liberális Renew frakció részéről Ramona Strugariu úgy fogalmazott: a nagy frakciók mind egységesen látják úgy, hogy a magyar kormány aláássa a demokratikus intézményeket. Felidézte: a Fidesz nemrég az EP felszámolásáról szóló parlamenti határozatot fogadott el Magyarországon, és ő is említette az abortuszt szigorító legutóbbi intézkedést is. Végül azzal zárta felszólalását, hogy
olyan kreatív megoldásokat kell találniuk, melyek nem fosztják meg a magyar embereket az uniós forrásoktól.



Bettina Vollath osztrák szociáldemokrata képviselő elmondta, örülne, ha nem kellene ezt a vitát megtartani, de a helyzet nem javul Magyarországon. Ugyanis Orbán Viktor rendszerszerűen építi le az alapvető jogokat. Emlékeztetett a magyar kormányfő tusványosi beszédére, ahol szerint Orbán Oroszország szövetségeseként szólalt fel. Elmondta, reméli, hogy a Bizottság elér azért valami eredményt, minden EU-s intézménynek közösen fel kell lépni.

Az EP szocialista frakciója meg fogja szavazni a jelentést.



Isabel Wiseler-Santos Lima, a Fidesz volt pártcsaládja, a Néppárt tagjaként, elmondta, Magyarországon nem egyes problémás ügyek merülnek fel, hanem rendszerszintű problémáról beszélhetünk. Felidézte, hogy milyen sok intézmény jelentését tudták belefűzni ebbe az egyetlen dokumentumba. Lima külön kitért a magyar kormány azon lépéseire is, mellyel a média függetlenségét ásták alá.

Włodzimierz Cimoszewicz baloldali lengyel politikus azt mondta, Magyarországon aláássák az EU értékeit, alapvető jogokat korlátoznak. Mint mondta,

égbekiáltó bűn, hogy a magyar kormány nem szolidáris Ukrajnával, és az agresszorral üzletel.



A lengyel politikus hozzátette: ragaszkodik ahhoz, hogy a Bizottság fellépjen a feltételességi mechanizmuson keresztül a magyar kormány ellen.

A Bizottság részéről Didier Reynders belga politikus, jogérvényesülésért felelős biztos úgy reagált: a Bizottság kész minden rendelkezésére álló eszközt bevetni a jogállamiság védelmében. Felidézte a korábbi alkalmakat, amikor a Bizottság az Európai Bírósághoz fordult a magyarországi esetek miatt, majd kitért rá, hogy a Tanács legutóbb júliusban ajánlotta Magyarországnak az antikorrupciós vállalások teljesítését, illetve az igazságszolgáltatás függetlenségének erősítését.

Hozzátette: az EB továbbra is párbeszédben van a magyar féllel, és elmondta, az általuk közölt hiányosságok megoldását továbbra is várják. A legutóbbi jogállamiság-jelentésben is több ajánlást tettek, többek között a civil társadalommal, a korrupció elleni küzdelemmel és az igazságszolgáltatás függetlenségével kapcsolatban. A biztos több súlyos aggályt is megfogalmazott a magyarországi korrupcióval kapcsolatban, külön kiemelte az elmaradó vizsgálatok problémáját.

Reynders hosszasan sorolta aggályait: említette még a közmédia szerkesztői függetlenségének hiányát, illetve hogy a magyar kormány rendkívül széles körben élt a veszélyhelyzeti eljárásrenddel, olyan esetekben is, melyek nem kapcsolódtak a koronavírus-járványhoz. Majd megismételte, hogy

nem tud arról beszámolni, hogy pozitív változások történtek volna Magyarországon, reméli a párbeszéd ezt majd elősegíti.



(444.hu)
Ezt olvassa mindenki:
Durván kiakadt Rubint Réka: mocskot okádó kommentelőkről ír 
Bonyolódnak a dolgok: kiderült melyik közismert politikusnak dolgozott Bese atya 
Drámai fordulat, betört a Duna: víz alatt álló otthonok, döbbenetes képek 
Amíg mindenki az árvízre figyelt, addig egy orosz politikus jelenet meg Magyarországon 
Újra drágulhatnak az élelmiszerek, ezt már sokan nem fogják tudni kifizetni 
Gigantikus megszorításokról döntött Orbán Viktor: előkerült egy 130 pontos határozat 
Nem akármire kapott 360 milliót Deutsch Tamás unokaöccse 
Így menekült Lévai Anikó a kérdések elől - kivágott jelenet 
Van igazság? Utolérte a sors a gyerekeket vetkőztető tanárt 
Tolvajok veszélyeztetik az árvízi védekezést - ki csinál ilyet? 
Orbán Viktor árvízvédelem: Az engedély nélkül épített házak után nem szoktunk költségvetési forrásból fizetni 
Az egyik legnívósabb állami kitüntetést kapta meg Kis Grófo 
Orbán aláírta, jöhet a közös atomprogram Kínával - együttműködési program készül 
Perre mennek a magyar gazdák a földjeikre építkező kínai gyár miatt - megkapták a kisajátítási szerződést de... 
Sztárpapként 50 milliós lakást szerezhetett Bese Gergő 
Magyar valóság: Jachtot „vett” a kalocsai polgármester 79 éves édesanyja 
Fideszes polgármester: Hadházy be is kap.....ha...tja 
Közzétették, mennyi támogatást kapott eddig a felcsúti foci: több tíz milliárd forint sorsa dőlt el... 
Európa bezárta a kaput: Egyszerűen kidobta a lengyel médiahatóság Mészárosék pályázatát 
Kiderült ki ad 24 milliárd forintért tanácsokat a kormánynak 
Kinyílt a kapu: Ellenőrzés nélkül jöhetnek oroszok és beloruszok Magyarországra 
Elképesztő mit vettek észre: Magánutat alakítottak ki a hatvanpusztai Orbán-birtokhoz Mészáros Lőrinc földjén 
Az eddigi legmegosztóbb építmény - Felcsúti okosiskola, 4,4 milliárdért, az is kiderült ki nyerte a beruházást 
Olyan tengerparti szállodát vett Mészáros Lőrinc hogy az ember álla leesik tőle 
Exkluzív sportkomplexumot kapott Karcag a kormány 9 milliárd forintos támogatásával 
Megszólalt a kormány az 1 milliárd eurós kínai hitelről - érdekes 
Váratlanul a Fülöp-Szigeteken tűnt fel Szijjártó: kiállt a vendégmunkások mellett 
Közel 300 millió forintos állami támogatást kapott Orbán Viktor református gyülekezete 
Magyar Péter is megerősítette Hadházy állításait - ha ez igaz akkor senki sincs biztonságban 
Milliárdos állami megrendelés után eltűnő haveri cég: látnod kell, hogy elhidd mi történt 
Előkerült egy 5,5 milliós étkezési költség, Szijjártó nem érti hogy lehet ez hisz szalámis zsemlét eszik a honvédségi repülőn 
Gázszerelő kisvállalkozóból 600 milliárdos vagyon - már külföld is felfigyelt a Mészáros birodalomra, akkorára nőtt a vagyona 
Ugrás a lap tetejére
Hasznos információk
2018-2024. Minden jog fenntartva - ThehungarianTimes
THE TIMES
szombat Magyarország Budapest
 
Elhangzott az Európai Parlamentben - 30 milliárd eurót kapott Magyarország - amiből sokat elrakott az Orbán család



Nagy bajban van Magyarország Orbánék miatt.

Az Európai Parlament szerda délután vitatja meg a magyar jogállamiságról készült legfrissebb jelentést, ami a 2018-as Sargentini-féle jelentés kiegészítése. A jelentés okán egy olyan eljárás indult Magyarország ellen, aminek a végén akár a magyar kormány szavazati jogát is megvonhatnák az Európai Tanácsban.

A mostani jelentés azt jelezte, hogy a helyzet 2018 óta rosszabbodott, és Magyarországon nincs demokrácia, helyette a”választási autokrácia hibrid rezsimje” kifejezést alkalmazzák.

A jelentés rámutat, hogy mindezért a Bizottság és a Tanács is felelős, mert nem léptek fel elég erélyesen a magyar kormánnyal szemben.
A dokumentumban felszólítják mindkét testületet, hogy legyenek kemények, és a napirenden lévő eljárásokban ne engedjenek, és

ne adjanak pénzt a magyar kormánynak.


Minderről végleges szavazás csütörtökön lesz, és valószínű, hogy a többség megszavazza majd.

“Számos intézmény mutatta ki a magyar igazságszolgáltatással kapcsolatos problémákat, és azzal sem ért egyet, hogy össze lehetne vetni például különböző választási rendszereket úgy, mint ahogy a magyar kormány teszi, amikor védi a hazai változtatásokat. Mindig számít a kontextus is”


— mondta Trócsányi László fideszes képviselőnek Paulo Rangel.

Trócsányi kérdésekkel válaszolt:

“Miért nem foglalkoznak a nyugati igazságszolgáltatási helyzettel? Franciaországban például egy volt szocialista politikus egy bírói szervezet elnöke. Ez nem baj?”.



Paulo Rangel, néppárti politikus szerint ez a jelentés világos tényeket és bizonyítékokat mutatott be arra, hogy

a magyar kormány autoriter fordulatot hajtott végre.




Közölte, a fő felelősség szerinte ezért az Európai Tanácsot illeti, mert ők aktiválhatnák a 7-es cikkely szerinti eljárást, ám ezt sosem tették meg. A politikus úgy látja, a Tanácsban abban bíznak, hogy ezt meg lehet oldani informális úton, de közben nem történik semmi, minden vizsgált tényező egyre rosszabb, ami az ukrán háborúval kapcsolatban is látszik.

Az Orbán-párti Hidvéghi Balázs azt állította, szégyenletes, hogy még háborús válsághelyzetben is
politikai rágalomhadjáratot folytatnak az EP-ben Magyarország ellen.



Az elhibázott szankciók következményeivel kellene inkább foglalkozni — mondta. “Maguk századszor is Magyarországot támadják hazugságokkal! (…) Maguk zsarolni akarnak, mert nem tudják elfogadni, hogy a magyarok idén negyedszer is nemet mondtak a baloldalra és a brüsszeli kioktatásra. (…) El a kezekkel Magyarországtól!” — hangoztatta.

Malin Björk, az Egységes Európai Baloldal svéd képviselője, elmondta,
gyakorlatilag minden rossz irányba megy Magyarországon.



A politikus szerint a Fidesz úgy jár el, hogy ha megnyerte a választást, akkor többé nem kell tiszteletben tartani a nők jogait vagy az igazságszolgáltatás függetlenségét. Björk kitért az abortusszal kapcsolatos magyar szigorításra is, majd hozzátette, nagyon világosan ki kell mondani, hogy
nem jár több pénz Orbánéknak a demokrácia leépítésére.



A PiS EP-képviselője, Jadwiga Wiśniewska a konzervatív frakció nevében arról beszél, hogy jobb lenne ha az energiaárakkal, Ukrajnával, érdemi dolgokkal foglalkozna a Bizottság. Hozzátette, nemzeti hatáskörbe tartozó ügyek miatt bírálják Magyarországot, ami szerepzavar a Bizottság részéről.

Jean-Paul Garraud, a francia szélsőjobboldali Nemzeti Tömörülés képviselője, arról beszélt, hogy az EP ismét mindenféle alap nélkül akarja besározni Magyarországot. Azt mondta, Magyarországot alaptalanul vádolják, miközben a magyar kormány éppen megvédi az európai értékeket. A szélsőjobboldali politikus azt viszont elfelejtette megemlíteni, hogy Marine Le Pen legutóbbi elnöki kampányát a Mészáros-féle MKB hitelezte.

Daniel Freund német zöldpárti politikus azt mondta,
állami terror van Magyarországon.



Hozzátette: 30 milliárd eurót kapott Magyarország az elmúlt öt évben, amiből sokat elrakott az Orbán család, illetve a család barátai. Orbán ellen eddig semmi sem működött, úgyhogy reméli, hogy a Bizottság befagyasztja a Magyarországnak szánt pénzeket.
“Ne kapjon több pénzt a korrupt autokrata rezsim!”.



A liberális Renew frakció részéről Ramona Strugariu úgy fogalmazott: a nagy frakciók mind egységesen látják úgy, hogy a magyar kormány aláássa a demokratikus intézményeket. Felidézte: a Fidesz nemrég az EP felszámolásáról szóló parlamenti határozatot fogadott el Magyarországon, és ő is említette az abortuszt szigorító legutóbbi intézkedést is. Végül azzal zárta felszólalását, hogy
olyan kreatív megoldásokat kell találniuk, melyek nem fosztják meg a magyar embereket az uniós forrásoktól.



Bettina Vollath osztrák szociáldemokrata képviselő elmondta, örülne, ha nem kellene ezt a vitát megtartani, de a helyzet nem javul Magyarországon. Ugyanis Orbán Viktor rendszerszerűen építi le az alapvető jogokat. Emlékeztetett a magyar kormányfő tusványosi beszédére, ahol szerint Orbán Oroszország szövetségeseként szólalt fel. Elmondta, reméli, hogy a Bizottság elér azért valami eredményt, minden EU-s intézménynek közösen fel kell lépni.

Az EP szocialista frakciója meg fogja szavazni a jelentést.



Isabel Wiseler-Santos Lima, a Fidesz volt pártcsaládja, a Néppárt tagjaként, elmondta, Magyarországon nem egyes problémás ügyek merülnek fel, hanem rendszerszintű problémáról beszélhetünk. Felidézte, hogy milyen sok intézmény jelentését tudták belefűzni ebbe az egyetlen dokumentumba. Lima külön kitért a magyar kormány azon lépéseire is, mellyel a média függetlenségét ásták alá.

Włodzimierz Cimoszewicz baloldali lengyel politikus azt mondta, Magyarországon aláássák az EU értékeit, alapvető jogokat korlátoznak. Mint mondta,

égbekiáltó bűn, hogy a magyar kormány nem szolidáris Ukrajnával, és az agresszorral üzletel.



A lengyel politikus hozzátette: ragaszkodik ahhoz, hogy a Bizottság fellépjen a feltételességi mechanizmuson keresztül a magyar kormány ellen.

A Bizottság részéről Didier Reynders belga politikus, jogérvényesülésért felelős biztos úgy reagált: a Bizottság kész minden rendelkezésére álló eszközt bevetni a jogállamiság védelmében. Felidézte a korábbi alkalmakat, amikor a Bizottság az Európai Bírósághoz fordult a magyarországi esetek miatt, majd kitért rá, hogy a Tanács legutóbb júliusban ajánlotta Magyarországnak az antikorrupciós vállalások teljesítését, illetve az igazságszolgáltatás függetlenségének erősítését.

Hozzátette: az EB továbbra is párbeszédben van a magyar féllel, és elmondta, az általuk közölt hiányosságok megoldását továbbra is várják. A legutóbbi jogállamiság-jelentésben is több ajánlást tettek, többek között a civil társadalommal, a korrupció elleni küzdelemmel és az igazságszolgáltatás függetlenségével kapcsolatban. A biztos több súlyos aggályt is megfogalmazott a magyarországi korrupcióval kapcsolatban, külön kiemelte az elmaradó vizsgálatok problémáját.

Reynders hosszasan sorolta aggályait: említette még a közmédia szerkesztői függetlenségének hiányát, illetve hogy a magyar kormány rendkívül széles körben élt a veszélyhelyzeti eljárásrenddel, olyan esetekben is, melyek nem kapcsolódtak a koronavírus-járványhoz. Majd megismételte, hogy

nem tud arról beszámolni, hogy pozitív változások történtek volna Magyarországon, reméli a párbeszéd ezt majd elősegíti.



(444.hu)
Durván kiakadt Rubint Réka: mocskot okádó kommentelőkről ír
Bonyolódnak a dolgok: kiderült melyik közismert politikusnak dolgozott Bese atya
Drámai fordulat, betört a Duna: víz alatt álló otthonok, döbbenetes képek
Amíg mindenki az árvízre figyelt, addig egy orosz politikus jelenet meg Magyarországon
Újra drágulhatnak az élelmiszerek, ezt már sokan nem fogják tudni kifizetni
Gigantikus megszorításokról döntött Orbán Viktor: előkerült egy 130 pontos határozat
Nem akármire kapott 360 milliót Deutsch Tamás unokaöccse
Így menekült Lévai Anikó a kérdések elől - kivágott jelenet
Van igazság? Utolérte a sors a gyerekeket vetkőztető tanárt
Tolvajok veszélyeztetik az árvízi védekezést - ki csinál ilyet?
Orbán Viktor árvízvédelem: Az engedély nélkül épített házak után nem szoktunk költségvetési forrásból fizetni
Az egyik legnívósabb állami kitüntetést kapta meg Kis Grófo
Orbán aláírta, jöhet a közös atomprogram Kínával - együttműködési program készül
Perre mennek a magyar gazdák a földjeikre építkező kínai gyár miatt - megkapták a kisajátítási szerződést de...
Sztárpapként 50 milliós lakást szerezhetett Bese Gergő
Magyar valóság: Jachtot „vett” a kalocsai polgármester 79 éves édesanyja
Fideszes polgármester: Hadházy be is kap.....ha...tja
Közzétették, mennyi támogatást kapott eddig a felcsúti foci: több tíz milliárd forint sorsa dőlt el...
Európa bezárta a kaput: Egyszerűen kidobta a lengyel médiahatóság Mészárosék pályázatát
Kiderült ki ad 24 milliárd forintért tanácsokat a kormánynak
Kinyílt a kapu: Ellenőrzés nélkül jöhetnek oroszok és beloruszok Magyarországra
Elképesztő mit vettek észre: Magánutat alakítottak ki a hatvanpusztai Orbán-birtokhoz Mészáros Lőrinc földjén
Az eddigi legmegosztóbb építmény - Felcsúti okosiskola, 4,4 milliárdért, az is kiderült ki nyerte a beruházást
Olyan tengerparti szállodát vett Mészáros Lőrinc hogy az ember álla leesik tőle
Exkluzív sportkomplexumot kapott Karcag a kormány 9 milliárd forintos támogatásával
Megszólalt a kormány az 1 milliárd eurós kínai hitelről - érdekes
Váratlanul a Fülöp-Szigeteken tűnt fel Szijjártó: kiállt a vendégmunkások mellett
Közel 300 millió forintos állami támogatást kapott Orbán Viktor református gyülekezete
Magyar Péter is megerősítette Hadházy állításait - ha ez igaz akkor senki sincs biztonságban
Milliárdos állami megrendelés után eltűnő haveri cég: látnod kell, hogy elhidd mi történt
Előkerült egy 5,5 milliós étkezési költség, Szijjártó nem érti hogy lehet ez hisz szalámis zsemlét eszik a honvédségi repülőn
Gázszerelő kisvállalkozóból 600 milliárdos vagyon - már külföld is felfigyelt a Mészáros birodalomra, akkorára nőtt a vagyona
85 milliós Ferrarival fotózták le a TV2 sztárját - két nap alatt 110 ezer forintért tankolt bele
Itt a lista: Milliárdokat kaszál Szijjártó, Mészáros és Rogán (volt) felesége.
„Tónikám, köszönöm!” - Ötmillió forint sérelemdíjat fizetett a Mediaworks
Szintet lépett Tiborcz István - a magyarok vérplazmáján 18 milliárd forint nyereség folyik Dubajba
Irgalmatlan vagyonátmentésbe kezdett Matolcsy fia és annak üzleti köre, volt jegybanki ingatlanok is érintettek
Kitört a Sulyok Tamás botrány: Úgy tűnik, megpróbálták törölni a kínos részeket a Wikipédia-oldaláról
Ötszázszor több tao-pénz jutott a felcsúti focinak, mint az országos átlag - közel 39 milliárd forint közpénz...
Már külföldön is Magyar Péterről cikkeznek - Véget vethet Orbán Viktor uralmának?
Közel 700 millióért épített objektum tűnt fel egy Nógrád vármegyei kisközségben - a helyiek örülnek a fejlesztéseknek
Belharc: az Orbán kormányt bírálta Farkas Flórián
Kocsis Máté kiakadt: arról indítottak szavazást, hogy Orbán Viktorra mikor lőnek rá
Botrány: Több mint 380 ezer telefonszámot adott ki Rogán Antal tárcája
Címlapon számolt be a londoni székhelyű világhírügynökség Magyar Péter ukrajnai látogatásáról
Kétmilliárd forint értékben támogat külhoni magyar szervezeteket - Elindult a Gondoskodó Nemzet Program
Kiderült melyik magyar vagyonára bukkantak New York-ban: luxuslakás, Porschék és egy Ferrari
Kacagás tört ki a teremben amikor nyilvánosan közölték Orbánnal, hogy nem Ő Európa főnöke
Milliárdokért vásárolt gigantikus hotelt a magyar állam Erdélyben a nyilvánosság teljes kizárásával

Ugrás a lap tetejére
Hasznos információk
2018-2024. Minden jog fenntartva - ThehungarianTimes