![]() |
Vasárnap este Boldog István, a Fidesz egykori országgyűlési képviselője – akit egyébként korábban vesztegetéssel vádolt meg az ügyészség – két vidám hangvételű bejegyzést is megosztott a Facebookon. A bejegyzések témája az volt, hogy a TISZA Párt 0 százalékos eredményt ért el egy olyan választáson, ahol egyébként el sem indult.
Bár Boldog láthatóan jól szórakozott ezen a tényen, úgy tűnik, megfeledkezett egy másik, számára kevésbé örömteli fejleményről. Ugyanis ugyanazon a választási napon a Fidesz súlyos vereséget szenvedett Mosonmagyaróváron – a kormánypárt ott jelentős támogatást vesztett, ami erős üzenet lehet a párt számára.
A korábbi politikus szatirikus posztjai tehát inkább saját magát tették nevetségessé, mintsem a TISZA Pártot, hiszen nehéz komolyan venni egy olyan gúnyt, ami egy nem induló párt eredményén élcelődik, miközben a valódi vereséget a saját pártja szenvedte el.
Iratkozz fel és elküldjük neked a legnagyobb vitát kiváltó cikkeinket:
Feljelentés Gulyás Gergely ellen: újabb részletek, információkEzekre kerestek rá olvasóink a leggyakrabban, kattints valamelyik címkére!
Boldog István Politika Választások Kampány Tisza Párt Magyar Péter Botrány Fidesz Magyar kormány Orbán kormányHa hibát találtál, vagy megosztanád a véleményedet, kérjük, jelezd az alábbi e-mail címen: e-mail cím megjelenítése . Köszönjük az észrevételeidet!