MAGYARORSZÁG
március 14. péntek
Leggyakoribb keresések: Magyar Péter Tisza Párt Orbán Viktor Fidesz Választások Kampány Bulvár Tóth Gabi Nagy Feró
Menüpontok: Impresszum Sütik
← Friss hírekért ugorj a főoldalra

Mozgósítják a fideszeseket, hogy akár esőben is menjenek Orbán-beszédet hallgatni

Feltöltve: 2025-03-14

Részletek


Labancozás és mozgósítás – Orbán Viktor üzenete a március 15-i ünnepség előtt



Orbán Viktor stábja előzetes mozgósításba kezdett a várható kedvezőtlen időjárás miatt, hogy biztosítsák a miniszterelnök számára a lelkes hallgatóságot a március 15-i ünnepségen, amelyet a Nemzeti Múzeum mellett rendeznek meg.



Elővigyázatosság az esős idő miatt



A miniszterelnököt saját Instagram-oldalán közzétett videóban kérdezték meg arról, mi történik majd, ha szombaton valóban esni fog. Orbán Viktor válasza egyszerű és célratörő volt:



Csak a labancok vannak cukorból



Felkészülés az ünnepi beszédre



A rövid Insta-interjút a miniszterelnöki közösségi oldalakat kezelő Kaminski Fanny készítette. A beszélgetés során arra is kitértek, hogy az ünnepi beszéd még nem készült el teljesen, bár Orbán Viktor már rendelkezett a beszéd írott vázlatával. Ebből fel is olvasott egy mondatot, amely így hangzott:



A nagy boldog tavaszi belefeledkezés előtt emlékeztetnünk kell egymást néhány dologra, amiről a magyar csak kellő komolysággal beszélhet.



Üzenet a híveknek



A közösségi média aktivitás célja egyértelmű: mozgósítani a Fidesz szimpatizánsait, hogy az előrejelzett esős idő se tartsa vissza őket a részvételtől. Az üzenet egyszerű, de hatásos: az igazi hívek kitartanak, időjárástól függetlenül.








Iratkozz fel és elküldjük neked a legnagyobb vitát kiváltó cikkeinket: 

Feljelentés Gulyás Gergely ellen: újabb részletek, információk

Döbbenetes: Megszólalt Vogel Evelin: Én nem akartam, hogy ez legyen.....

Az eddigi legerősebb írással mentek neki Magyar Péternek - "Megáll az ész! Péter, hát van neked bőr a képeden?"



Ezekre kerestek rá olvasóink a leggyakrabban, kattints valamelyik címkére! 

Orbán Viktor   Politika   Választások   Kampány   Magyar kormány   Magyarország   Fidesz   Beszéd   Ünnep   Toborzás


Top 1 keresett szó: Magyar Péter / Ugrás az összes Magyar Péter hírhez /
Top 2 keresett szó: Orbán Viktor / Ugrás az összes Orbán Viktor hírhez /
Top 3 keresett szó: Bulvár / Ugrás az összes Bulvár hírhez /
Hírek időrendben
Menüpontok::
Impresszum
Sütik
THE HUNGARIAN TIMES
március 14. péntek
2019-2025 - © Minden jog fenntartva